VOP YUVAM

İş dünyasının köklü yerleşim alanlarından biri olan Esentepe’de lokasyonun değerini yansıtan modern mimarisi, kullanışlı yaşam alanları ile şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlere eşsiz bir yaşam konsepti sunuyor.

DAHA FAZLA BİLGİ

ŞEHRİN KALBİNDEKİ ÖZGÜRLÜK

VOP Kalitesi ve Özgün Mimarisiyle!

Sizleri Bekliyor!

ULAŞILABİLİR LÜKSÜN ADRESİ

VOP Yuvam ile şehrin her yerine kolay ulaşım!

Metro, metrobüs ve deniz ulaşımına yakınlığı, şehrin en prestijli AVM’lerine 10 dk yürüme mesa- fesinde ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne bağlantı yoluna sadece 700 m uzaklıkta bulunan lokasyonuyla yepyeni bir yaşama başlayacaksınız.
VOP Yuvam Kapalı otoparkı, çift asansörü, jenaratör ve su deposunun yanında eşşiz peyzaj alanları ve özenle hazırlanmış iç mimarisi en kaliteli ve modern malzemeler kullanılarak hayata geçiyor.

2+ 1 Daireler

3+ 1 Daireler

4+ 1 Daireler

BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN

Lansmana özel fiyat avantajlarından hemen faydalanın! Bu ayrıcalıklı yaşama adım atın.

Büyüleyici Mimari

Yuvam Esentepe modern mimarinin ve özgün tasarım anlayışımızın ışığında kentsel dönüşümde estetiğin önemini bir kez daha vurguluyor.

Harika Peyzaj

Bahçe düzenlemesi konut projemizin önemli bölümlerinden biridir, size kusursuz bir yaşam tecrübesi sağlaması için uzman mimarlarımız tarafından tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.

Tüm Kat Planlarımız

Yeni Yuvanız Hazır

Daha kaliteli bir yaşam şehrin ortasında da mümkün. Gelin, kampanyalı fiyatlarımızdan ve cazip ödeme koşullarımızdan faydalanın, ‘Yuvam’ı seçin!