NELER YAPIYORUZ

Alanında uzman, yenilikçi ve lider vasıflı ekibimiz her türlü projenizde her zaman yanınızda olaracaktır.

Seçkin, farklı konut projeleri yaratmak ve müşterilerinin kendilerini mutlu, güvende hissedecekleri yaşam alanları inşa etmeyi kendisine hedef belirlemiş bir mühendislik firması olarak Vop İnşaat’ı rakiplerinden ayıran ve öne çıkaran en önemli özelliklerinden biri teknik unsurlar ve malzeme kalitesinin yanı sıra sosyal unsurlara da önem vermesi, müşteri memnuniyeti temelli hızlı süreç yönetimi ve zamanında iş teslimini amaç edinmiş kadrosudur.

Mühendislik işlerinin yanında hizmet, satış ve satış sonrası süreçleri iyi yöneterek kurumsallaşarak büyüme, her zaman estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümleri sunma ve müşterilerimize taleplerinin de üzerinde hizmet vermeyi son derece önemsiyor ve tüm işlerimizde şeffaflığı ilke ediniyoruz.

Yüksek standartlı kaliteli işler, çevreye ve değerlerimize uygun çözümler sunan; güven veren ve sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak, kalite yönetim sistemi gerekliliklerine ve standartlara uygun sistemin verimli çalışmasını sağlamak, son teknolojileri kullanmak, taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak tamamlamak, çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutarka performanslarının artmasını sağlamak misyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Tecrübemizi, önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak büyümek, öncü ve farklı olmak temelinde modern teknoloji kullanımı ve uzman ekip çerçevesinde kaliteli hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Projeleriniz, sorularınız veya danışmanlık konusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma oluşumuzun sürekliliği için çalışıyoruz.

PROJE GELİŞTİRME

Kentsel dönüşüm konusunda uzman kadromuz tarafından gayrimenkul projeleri için güncel yönetmeliklere uygun şekilde “En iyi ve En Verimli Kullanım” analizleri, paydaşların hak ve fayda değerlemeleri ve proje şerefiyelendirme çalışmaları yapılarak mal sahiplerine ulaştırılır.

PLANLAMA VE İMALAT

VOP İnşaat olarak değişmez kuralımız, arzulanan kalitede ve söz verilen sürede projeyi teslim etmektir. İnşaatın her aşaması gerek finansal, gerek zamansal olarak proje geliştirme aşamasından itibaren planlanır. Teknik ekibimiz bu plan doğrultusunda farklı disiplinlerin uyum içerisinde çalışmasını sağlar.

TASARIM

Mimari ekibimiz kullanım alanlarının ihtiyaçlar ön planda tutularak en verimli şekilde tasarlanmasının yanında, lokasyonun değerine ve dokusuna uygun olacak konsepti tasarlayarak uygulama sürecinin her aşamasında projenin içinde yer alırlar.

İLKEMİZ

Yaptığımız her projede ve işte güvenilirlik ve değerlerimizi korumayı taahhüt ediyoruz.

Ana amacımız, inşaat ve taahhüt ve sektöründeki konumumuzu korumak ve daha da güçlü kılmaktır. Sektörümüzde yıllara dayanan tecrübe ve birikimimizin, büyük küçük demeden tüm işlerimize yansıması ilkemizdir.